Historie

Společnost Valášek spol. s r.o. byla založena v roce 1990. od počátku své činnosti se věnovala realizaci strojně montážních prací. již v této době společnost realizovala každou zakázku komplexně, tzn. od projektové přípravy a případné demontáže, přes realizaci dodávek a montážních prací, až po poskytování trvalého pozáručního servisu s prodlouženou záruční lhůtou.

uvodni-strana-sidlo.pngV průběhu let došlo k jednoznačné stabilizaci společnosti a jejímu rozšíření do dnešních rozměrů. společnost rekonstruovala své sídlo, jehož součástí je také výrobní areál a upevnila svou pozici na trhu nejen v regionu severní moravy, ale zrealizovala řadu významných zakázek také v celé české republice.(viz reference).

Společnost Valášek spol. s r.o. je dynamicky rozvíjející se firma, která s využitím vyspělých moderních technologií a s odborně technickými proškolenými pracovníky nabízí svým klientům nejkvalitnější výrobky a profesionálně odvedené služby.

Ke každé zakázce přistupují naši pracovníci individuálně s orientací na maximální kvalitu dodávaných produktů, minimalizaci režijních nákladů, stanovení nejkratšího možného dodacího termínu a to vše s jediným cílem, vyhovět požadavkům zákazníka a zrealizovat zakázku k jeho úplné spokojenosti.